Доставка квітів Запоріжжя
Соборний 144 Змінити місто доставки
Соборний 144
Вартість доставки : 150 грн

Політика повернення

1. Скарга на замовлення може бути прийнята до розгляду, якщо вона подана на протязі доби (24 години) з моменту виконання замовлення.

2. Порядок взаємодії Компанії з Клієнтом у разі виникнення скарги:

2.1. Клієнт відправляє скаргу на info@felicita-flowers.com. Анонімні скарги, з невірним номером замовлення, що містять ненормативну лексику, а також образливі вирази не розглядаються.

2.2. Компанія повідомляє Клієнта про отримання скарги у продовж доби (24 години), після чого проводить внутрішнє розслідування ситуації протягом не більше, ніж 10 робочих днів з моменту отримання скарги. Після проведення розслідування, Компанія дає Клієнту аргументовану відповідь на його претензію.

2.3. Скарги на якість і свіжість повинні обов'язково містити фотографії. Фотографії, надіслані пізніше чим через добу (24 години) з моменту виконання замовлення не розглядаються. Фотографії необхідно відправляти на info@felicita-flowers.com.

2.4. Розгляд скарги може бути призупинено через ненормативну лексику, відсутность відповіді від Клієнта протягом 10 діб, відсутність або надання фотографії не у встановлені терміни (якщо фотографія потрібна для розгляду скарги).

3. Причини настання моменту повернення.

3.1. Неякісний товар або відсутність всіх складових замовлення:

3.1.1. У випадку, якщо у момент вручення замовлення Одержувачу, квіти були не свіжими (політика якості) - Клієнт має право на заміну доставленої квіткової композиції.* До скарги обов'язково повинні додаватися фотографії (див. п.2.3), за якими можливо визначити стан квітів в день отримання замовлення.

3.1.2. У разі якщо будь-яка інша складова, крім квітів, має не якісний товарний вигляд - вона підлягає безкоштовній заміні.

3.1.3. У разі відсутності будь-якої складової в замовленні - Компанія доставляє відсутню складову замовлення Одержувачу безкоштовно. Даний пункт не поширюється на безкоштовні послуги Компанії.**

3.1.4. Квіткові композиції, які були змінені відповідно до політики заміни вважаються виконаними належним чином і складеними згідно заявленому складу квіткової композиції.

3.2. Не виконання зобов'язань щодо сервісу:

3.2.1. Компанія не дає жодних гарантій щодо фотографії Отримувача з квітами або подарунками в момент їх вручення. Замовлення вважається виконаним коректно і повністю навіть якщо така фотографія не була зроблена (або зроблена в поганій якості) і в разі, якщо вона була замовлена в формі замовлення Клієнтом.

3.2.2. Компанія не дає жодних гарантій щодо доставки смс і email повідомлень. Причини не доставки смс повідомлення можуть бути наступними: відмова оператора від прийому смс, переповнена пам'ять телефону Клієнта, невірно вказаний номер телефону в формі замовлення і т.п. Причини не доставки email повідомлення можуть бути наступними: переповнена поштова скринька Клієнта, невірно вказаний email адреса клієнта, наявність фільтрів які не пропускають повідомлення і т.п.

4. Порядок проведення повернення коштів:

4.1. Повернення коштів проводиться в найближчий банківський день з моменту прийняття рішення про повернення коштів.

4.2. У випадку, якщо повернення коштів здійснюється шляхом повернення платежу з дебетової або кредитної карти (який був зроблений на сайті в автоматичному режимі, з використанням еквайрингових систем), кошти надходять на карту Клієнта протягом 30 днів з моменту настання моменту повернення (п.4.1.).

4.3. У разі якщо Компанія зробила повернення по помилково наданих Клієнтом платіжних реквізитах - повернення вважається проведеним коректно, за наявності фактів або документів, що підтверджують повернення Компанією саме за реквізитами, наданими Клієнтом.

5. Сторони звільняються від зобов'язань за даною Угодою внаслідок виникнення форс-мажорних обставин.

* - оскільки компанія не може контролювати умови зберігання квітів після їх вручення - скарга на якість може бути прийнята тільки протягом доби з моменту виконання замовлення.​

** - наприклад, записка не підлягає обміну або передоставці, навіть якщо кур'єр за якихось обставин її не вручив.